KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Posiadasz Swoją suknię ślubną ? Chcesz ją sprzedać ale nie wiesz jak ? Już teraz sprawdź ofertę naszego Komisu - La Blanka. Tutaj piękno sukien odżywa na nowo !

Witamy w Największym w Małopolsce Komisie Sukien Ślubnych 

La Blanka

Czym jest Komis

Od ponad dekady zajmujemy się modą ślubną. Wychodząc na przeciw potrzeb naszych klientek ponad rok temu postanowiliśmy otworzyć komis sukien ślubnych - czyli sukien secondhand. Komis cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony Pań chcących sprzedać swoją suknię ślubną jak i tych szukających swojej wymarzonej kreacji. ​ Świadczymy najwyższej jakości usługi związane z komisem od przyjęcia sukni, przez jej sprzedaż po przygotowanie i wydanie nowej właścicielce.

Zasady oddania sukni do sprzedaży

Do komisu przyjmowane są suknie wyczyszczone oraz bez uszkodzeń Przed przyjęciem sukni do komisu musi przejść ona weryfikację mailową - Oceniona zostanie szansa na sprzedaż Cena sukni oddawanej do komisu powinna wynosić max 40 % ceny zakupu Suknia może zostać dostarczona do komisu osobiście lub za pośrednictwem kuriera - W obu przypadkach wymagane jest wcześniejsze zatwierdzenie przyjęcia drogą mailową Umowa podpisywana jest na okres 6 miesięcy Koszt wystawienia sukni w naszym komisie wynosi: 250 zł / 6 miesięcy

Co zyskuję oddając suknię do sprzedaży w komisie

Oddając suknię do naszego komisu zwiększasz jej szansę na sprzedaż.
Suknia znajduje się w ciągłej ekspozycji w salonie, gdzie potencjalne klientki mogą ją obejrzeć czy przymierzyć.
Do komisu przychodzi więcej Panien młodych ze względu na duży wybór sukien i możliwość dokonania wyboru
Prowadzimy również sprzedaż internetową sukien ślubnych z gwarancją jakości - co podwaja szansę sprzedaży
Dokonujemy wszelkich potrzebnych przeróbek krawieckich aby dopasować suknię do nowej właścicielki - Co dla kupujących jest kluczowe.

Jak zgłosić swoją suknie do komisu :

Zadzwoń do Nas

887-715-700

Zgłoś Swoją Suknię przez formularz:

Czekamy na Twoją suknię

Piękno zaczyna się od Ciebie

Welcomr to our

Photo Gallery

Narayana Health adheres to national and international standards for healthcare hospitals are NABH National Accreditation Board for