Największy w Polsce
Komis Sukien Ślubnych
La Blanka

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Największego Komisu Sukien Ślubnych. 

Z Nami łatwo sprzedasz swoją suknie i podarujesz jej drugie życie ! 

Moda Ślubna to Nasza Pasja, a zadowolenie Pań sprzedających jak i kupujących piękne suknie ślubne to dla Nas największa Nagroda… !

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Komis dopasowany
do Twoich potrzeb !

Ułatwiamy Proces Sprzedaży i Zakupu Sukni

Jeśli chcesz sprzedać swoją suknię z naszym komisem la Blanka -to bardzo dobry wybór ! Pamiętaj jednak iż do sprzedaży przyjmujemy tylko wyselekcjonowane suknie z trzech ostatnich kolekcji.

Suknie prezentowane są w naszych salonach La Blanka i udostępniane do przymiarek i sprzedaży pod okiem wykwalifikowanych stylistek Mody Ślubnej.

Każda Suknia może być dopasowywana do nowej właścicielki oraz przetrzymywana po zakupie aby zachować tradycyjny model zamówienia sukni.

Tworzymy Festiwale sukien Komisowych na których występują wszystkie suknie dostępne w naszym komisie.

Oddanie Sukni do komisu

Przyjmujemy tylko suknie – Czyste, bez defektów – z trzech ostatnich kolekcji.

Każda suknia przed oddaniem musi przejść proces weryfikacyjny !

Przyjmujemy suknie z całej Polski i zagranicy.

Do sprzedaży przyjmowane są tylko suknie- Bez żadnych dodatków typu: welon / bolerko / koło czy halka.

Zakup sukni Komisowej

W naszym komisie znajduje się ponad 700 modeli sukien w różnych rozmiarach i krojach

Każda suknia może zostać do Ciebie dopasowana

Istnieje możliwość przetrzymania sukni po zakupie – Proces identyczny jak przy zamówieniu sukni nowej

ze względu na duże zainteresowanie na przymiarki w naszych salonach trzeba umawiać się telefonicznie lub przez kalendarz rezerwacji

Zobacz co Mówią o Nas Inni

Agnieszka W

Polecam ten komis sukien ślubnych! Pomimo bardzo dużej odległości salonu od mojego miejsca zamieszkania, nie było problemu, żeby załatwić wszystko zdalnie – mailowo i telefonicznie. Komunikacja bez zastrzeżeń, bardzo miła, suknia sprzedana, bardzo polecam!

Joanna G

Zdecydowanie polecam ten komis sukien ślubnych! Dzięki Państwu udało mi się sprzedać moją suknię ślubną. Wczesniej traciłam czas na zamieszczanie licznych ogłoszeń w internecie i rozmowy z potencjalnymi kupcami. Tu wszystko poszło gładko i bez problemu, szybka wymiana maili, pozytywna komunikacja.

Karolina K

Po pierwsze profesjonalna obsługa po drugie krawcowa działająca cuda. Motto tego salonu powinno brzmieć ” trudne sprawy załatwiamy od ręki na cuda trzeba chwilę poczekać”. Tak w skrócie kupiłam używana suknie przez internet dodatkowo nie strikte białą więc kolor też robił swoje. Suknia oczywiście okazała się za mała i to dość dużo plus ogólnie wiadomo każdy ma inną figurę więc wszędzie coś gdzieś było nie tak dodatkowo na tiulu dziury itd. W wielu salonach usłyszałam ” nie ma sznas” ” nic się nie da zrobić” ” ta suknia nadaje się do kosza Pani powinna kupić nową” ” za mało czasu na tak duże poprawki” ” nikt Pani nie pomorze z tym” itd……

W tym salonie dodatku, że zostałam przyjęta z uśmiechem na twarzy przez profesjonalna obsługę to od razu zostałam zmierzona suknia została dokładnie przepatrzona co jest do zrobienia bez zbędnych komentarzy jak to było w innych salonach. Dostałam ekspresową odpowiedź i suknia po prostu została poprawiona tak, że szczerze nie widać nigdzie śladów, aby była poszerzana poprawiana itd. Gdzie salon chyba nie podejmuje się przeróbek nie swoich sukni. Jak dla mnie salon numer 1. Suknie ślubne oraz wieczorowe przepiękne, ale co się dziwić jak jest tak uzdolniona krawcowa. Polecam z całego serca gdyby się dało z czystym sumieniem dałabym 10 gwiazdek

Festiwal Kraków Lipiec 2023

Festiwal Katowice Sierpień 2023

Festiwal Warszawa Wrzesień 2023