You are currently viewing Suknie Ślubne SecondHand – Mity i Fakty

Suknie Ślubne SecondHand – Mity i Fakty

Bardzo dużo Panien Młodych pragnie wyjątkowej kreacji – jednak nie każda z nich chce wydać od kilku do kilkunastu tysięcy na nową suknię ślubną.
 
Oczywiście jak wiadomo rynek ślubny pełny jest wyjątkowych wzorów i fasonów coraz to nowszych kolekcji ślubnych i zamawiając suknię ślubną w salonie mamy pewność otrzymania najwyższej jakości oraz dopasowania do własnej sylwetki – Jak to natomiast wygląda z sukniami ślubnymi secondhand?
 
W dzisiejszych czasach na internecie jest dostęp do bardzo dużej ilości sukien ślubnych secondhand, jednak sprzedać takową suknię jest bardzo ciężko. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego Panny młode nie wybierają salonowych sukien – raz użytych ?
Na tą decyzję ma wpływ kilka czynników i wcale nie ma się co temu dziwić.
 
-> Przez internet nie wiemy co kupujemy :
Robiąc zakupy przez internet na pewno niejednokrotnie przytrafiło się nam dostać zupełnie coś innego niż mieliśmy w zamierzeniu otrzymać.
Nie jednokrotnie zdarzyło się nam w naszej karierze ratować Panie, które przez internet zamówiły suknie ślubne o kilka rozmiarów za małe – Pomimo iż z opisu wychodziło iż miały być na nie idealne. Bardzo często osoby sprzedające przez internet nie dają możliwości przymierzenia sukni i często również się zdarza – iż odmawiają zwrotu zakupionego towaru.
 
-> Kupując przez internet nie mamy możliwości przymierzenia i sprawdzenia dopasowania kroju do naszej sylwetki czy urody:
Nie wspominamy już o tym że nie ma profesjonalnych stylistów, którzy służą nam swoją wiedzą, ale klientka nie ma możliwości oceny fasonu i kroju i ich dopasowania do własnej sylwetki czy urody – taka możliwość pojawia się dopiero po zakupieniu sukni ślubnej.
 
-> Mankamenty do poprawy:
Jak wiadomo suknia ślubna SecondHand była już raz używana. Według nas jest to dużo lepsze wyjście z sytuacji niż np. kupowanie sukien z wyprzedaży salonowych (jednak o tym piszemy w innym naszym artykule), niemniej jednak nie mamy pewności czy suknia została profesjonalnie odczyszczona oraz czy nie ma jakichkolwiek defektów do poprawy.
Czyszczenie i poprawa lekkich zniszczeń to dodatkowe koszty i uciążliwa sprawa o czym trochę więcej piszemy poniżej.
 
-> Dopasowanie sukni do nowej Panny Młodej:
Jak wiemy nowe suknie salonowe odszywane są na indywidualne wymiary. Ciężko, a być może nawet niemożliwym jest znalezienie kreacji, która będzie pasowała na nową klientkę bez wykonania poprawek krawieckich i dopasowania do nowych wymiarów. Zarówno przy poprawkach defektów jak i dopasowaniu sukni jest nam niezbędna pomoc krawiecka – Jednak znalezienie krawcowej, która podoła tak ogromnej sztuce krawieckiej jaką jest praca z sukniami ślubnymi graniczy z bardzo dużym szczęściem. Krawcowe w salonach przez lata specjalizują się i kształcą właśnie w krawiectwie ślubnym i jest to wyjątkowa gałąź krawiectwa dostępna dla najlepszych w swojej profesji.
 
Właśnie dlatego w głównej mierze sprzedaż sukni ślubnej przez internet nie jest łatwym zadaniem i wcale nie ma się czemu tutaj dziwić – w końcu każda Panna młoda pragnie i z pewnością na to zasługuje aby w tym ważnym dniu wyglądać pięknie i wyjątkowo.
Nasz salon sukien ślubnych SecondHand powstał z myślą właśnie o jednej i drugiej stronie oraz o waszych problemach i ich rozwiązaniach.
 
-> Oddając swoją suknię do naszego komisu powierzasz nam jej prezentację oraz sprzedaż.
-> Prowadzimy dokładną selekcję przyjmowanych sukien pod względem czystości oraz uszkodzeń aby naszym klientkom dawać tylko to co najlepsze.
->Przerabiamy i dopasowujemy suknię do nowej klientki dając jej efekt nowej sukni oraz piękno i radość.
-> Na poziomie wyboru nasi eksperci pomagają w doborze odpowiedniego fasonu do urody.
 
Jeśli jesteś zainteresowana oddaniem swojej sukni do naszego salonu SecondHand lub jeśli szukasz kreacji dla siebie i chcesz ją znaleźć razem z nami zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub bezpośredni kontakt pod adresem mailowym :
 

Poszukujesz sukni i masz pytanie ? Napisz do Nas: